0262 373 33 90
 0262 373 33 90
 info@cehaelektronik.com

Hakkımızda

CEHA Elektronik Bilgisayar, Güç Elektroniği teknolojileri ve uygulamaların gerçekleştirmek, geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur.

Güç elektroniğinde anahtar teslim çözümler üzerine faaliyet gösteren CEHA Elektroniğin ürün çeşitleri arasında Kesintisiz Güç Kaynaklarının yanı sıra Servo ve Statik Voltaj Regülâtörleri, İnvertörler, Konvertörler ve Akü Şarj Cihazları (redresörler) bulunmaktadır.

Kaliteli elektrik enerjisi konusunda tespit aşamasında başlayan hizmetler tasarım, proje, üretim, satış, onarım, periyodik bakım ve danışmanlık olarak bir işletmenin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde gerçekleştirilmektedir.

Makelsan Marka Kesintisiz Güç Kaynaklarının Doğu ve Güney Marmara Bölge Distribütörü olan firmamız, marka farkı gözetmeksizin tüm cihazların tamir, onarım ve bakımlarını gerçekleştirmektedir.

CEHA Elektronik Bilgisayar müşterilerine kaliteli elektrik enerjisi sağlama konusundaki gayreti ile işletmenin toplam kalite seviyesinin yükselmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

CEHA Elektronik Bilgisayar elektronik cihazlarda bulunan Kurşun Asit Akü ve çevreye zararlı benzeri atıkların üretildiği fabrikaya veya ana ithalatçısına iadesini sağlayarak bu maddelerin çevreye yayılmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

CEHA Elektronik Bilgisayar, sunduğu etkili çözümlerle ülkemizde hayati öneme sahip olan elektik enerjisinin verimli bir şekilde kullanılmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.